Arkadaşınıza Önerin nasıl çalışır?

Yalnızca ücretli kullanıcılar (öneren) diğer ücretsiz kullanıcıları (önerilen) EnglishCentral'a abone olmaya davet edebilir. 

Arkadaşına Önerin programına dahil olan bir ücretli kullanıcı (öneren ) başka bir ücretsiz kullanıcıyı (önerilen) davet ettiğinde;

  • Önerilen kullanıcı, öneren kullanıcı ile aynı veya daha üst bir plan türünde 3 aylık üyelik satın aldığında  öneren kullanıcı 2 hafta kazanır.
  • Önerilen kullanıcı, öneren kullanıcı ile aynı veya daha üst bir plan türünde yıllık üyelik satın aldığında öneren kullanıcı 8 hafta kazanır.
  • Önerilen kullanıcı, öneren kullanıcıdan daha düşük bir plan türünde 3 aylık üyelik satın aldığında öneren kullanıcı 1 hafta kazanır.
  • Önerilen kullanıcı, öneren kullanıcıdan daha düşük bir plantüründe yıllık üyelik satın aldığında öneren kullanıcı 4 hafta kazanır.

Not: Öneren ve önerilen kullanıcıların üyelik planları karşılaştırılırken baz alınan ‘’plan türü’’ ifadesi üyelik kapsamında sahip olunan ders sayısını ifade eder. Bu kapsamda en düşükten en yükseğe plan türü sıralaması Haftada 2 Ders, Haftada 3 Ders, Haftada 5 Ders. Haftada 7 Ders, Haftada 14 ders şeklindedir.

Not: Herhangi bir video öğrenme aboneliğine abone olmak, öneren kullanıcıya bir üyelik uzatması kazandırmaz.

Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk