Üyelik Çeşitleri

Güncel üyelik planlarımız şu şekildedir:

  • Haftada 2 Ders: Haftada 2 Ders üyeliği kapsamında, sistemde yer alan video ve kurs içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve her hafta 2 adet Özel Ders gerçekleştirebilirsiniz. Ders haklarınız hesabınıza haftalık olarak tanımlanmaktadır ve kullanmadığınız ders haklarının diğer haftalara aktarımı yapılamamaktadır. Haftalık ders haklarınızı aynı anda 2 derse kadar planlama yaparak kullanabilirsiniz. Bu derslerden en az birinin tamamlanmasının ardından, sistem yeniden ders planı yapmanıza izin vermektedir.
  • Haftada 3 Ders: Haftada 3 Ders üyeliği kapsamında, sistemde yer alan video ve kurs içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve her hafta 3 adet Özel Ders gerçekleştirebilirsiniz. Ders haklarınız hesabınıza haftalık olarak tanımlanmaktadır ve kullanmadığınız ders haklarının diğer haftalara aktarımı yapılamamaktadır. Haftalık ders haklarınızı aynı anda 3 derse kadar planlama yaparak kullanabilirsiniz. Bu derslerden en az birinin tamamlanmasının ardından, sistem yeniden ders planı yapmanıza izin vermektedir.
  • Haftada 5 Ders: Haftada 5 Ders üyeliği kapsamında, sistemde yer alan video ve kurs içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve her hafta 5 adet Özel Ders gerçekleştirebilirsiniz. Ders haklarınız hesabınıza haftalık olarak tanımlanmaktadır ve kullanmadığınız ders haklarının diğer haftalara aktarımı yapılamamaktadır. Haftalık ders haklarınızı aynı anda 3 derse kadar planlama yaparak kullanabilirsiniz. Bu derslerden en az birinin tamamlanmasının ardından, sistem yeniden ders planı yapmanıza izin vermektedir.
  • Haftada 7 Ders: Haftada 7 Ders üyeliği kapsamında, sistemde yer alan video ve kurs içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve her hafta 7 adet Özel Ders gerçekleştirebilirsiniz. Ders haklarınız hesabınıza haftalık olarak tanımlanmaktadır ve kullanmadığınız ders haklarının diğer haftalara aktarımı yapılamamaktadır. Haftalık ders haklarınızı aynı anda 4 derse kadar planlama yaparak kullanabilirsiniz. Bu derslerden en az birinin tamamlanmasının ardından, sistem yeniden ders planı yapmanıza izin vermektedir.
  • Haftada 14 Ders: Haftada 14 Ders üyeliği kapsamında, sistemde yer alan video ve kurs içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz ve her hafta 14 adet Özel Ders gerçekleştirebilirsiniz. Ders haklarınız hesabınıza haftalık olarak tanımlanmaktadır ve kullanmadığınız ders haklarının diğer haftalara aktarımı yapılamamaktadır. Haftalık ders haklarınızı aynı anda 7 derse kadar planlama yaparak kullanabilirsiniz. Bu derslerden en az birinin tamamlanmasının ardından, sistem yeniden ders planı yapmanıza izin vermektedir.
  • Video Dersleri: Video Dersleri üyeliği kapsamında, sistemde yer alan tüm interaktif video derslerine, kurslara ve konuşma pratiklerine sınırsız şekilde erişim sağlayabilir, kelime dağarcığınızı ve telaffuz becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu abonelik planı sistemde yer alan içeriklerden sınırsız şekilde faydalanarak bireysel çalışma gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır ve plan kapsamında özel ders gerçekleştirme imkanı bulunmamaktadır. Video Dersleri üyeliğiyle ilgilenmeniz halinde destek birimimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Haftalık aboneliklerde yeni hafta ne zaman başlar?

Yeni hafta başlangıcı abonelik tarihinizden itibaren her 7 gün için otomatik olarak hesaplanmaktadır. Sistem, abonelik tarihinizi takip eden her 7 günün akabinde yeni haftalık sürece geçiş yapar ve haftalık ders kredileriniz hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.

Haftalık plana abone olduktan sonra bir hafta içinde tüm derslerimi alabilir miyim?

Haftalık üyelik planları kapsamında ders hakları hesaba haftalık olarak tanımlanmaktadır ve bu hakların aynı hafta içinde planlanması beklenmektedir. Kullanılmayan ders hakları bir sonraki haftaya devretmemektedir.

Haftalık aboneliklerde bir sonraki hafta için planlama yaparsam ne olur?

Sistemde içinde bulunulan gün dahil olmak üzere dört günlük ders planlama çizelgesi görüntülenebildiği için, haftalık periyodunuzun yenilenme tarihine bağlı olarak yeni haftalık periyot için de ders planlanabilmektedir. Bu durumda dersiniz bir sonraki hafta tamamlanan ders statüsüne geçeceğinden kredileriniz de bir sonraki haftanın hakları içerisinden düşecektir. Bir diğer ifadeyle, haftalık planınız kapsamında sunulan ders sayısı bir hafta içerisinde tamamlayabileceğiniz ders sayısını yansıtmakta olup, ders kredileri tamamlandığı haftanın kredileri içerisinden eksilmektedir. 

Planlar 1, 3 veya 12 aylık dönemler için satın alınabilir. Daha uzun vadeli planlar, daha fazla oranda aylık indirim imkanı sunar. Fiyatlandırma ayrıntıları için Planlar Sayfamızı ziyaret edin.

Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk