Kelime Listesi

Kelime Listesi bölümünde farklı kategoriler altında toplanmış kelime listelerini görüntüleyebilirsiniz. Kelimelerim kategorisinde favori olarak işaretlenen veya çalışılan tüm kelimeleri, Yanlış Kelimeler kategorisinde en son yanlış cevaplanan kelimeleri, Uzmanlaşılan Kelimeler kategorisinde son 30 günlük süre içerisinde birkaç kez doğru yanıtladığınız kelimeleri, Favori Kelimeler kategorisinde favori olarak işaretlenen kelimeleri ve Bilinen Kelimeler kategorisinde ise bilinen olarak işaretlenen kelimeleri görüntüleyebilirsiniz. 

Kelimelerim, daha sonra çalışmanız gereken Quiz Kelimelerinizden oluşur. Bu kelimeler, dersleriniz sırasında öğretmenleriniz tarafından eklenen kelimeler ve üzerinde çalışmayı tekrarlamanız gereken kelimelerinizdir.

Bir kelimeyi favori kelimeler bölümüne eklemek isterseniz kelimenin sağ bölümünde bulunan kalp imgesine image.png imgesine tıklayabilirsiniz. 

Kelimeleri doğru şekilde ilk cevapladığınız andan itibaren bilinen olarak işaretlenirler ve bilinen olarak işaretlenen kelimeler quiz çalışmasında tekrar karşınıza çıkmaz. 

Bilmediğiniz kelimeler için, kelimenin sağ bölümünde bulunan image.png imgesini kullanarak kelimeleri Bilinen Kelimeler’den kaldırabilirsiniz. 

Kelime çalışmalarınızı yaparken çalışma ekranın sağ bölümünde bulunan Sırala sekmesinden kelimelerin sıralanış şeklini Alfabetik Sıra, Gelişim, Zorluk ve Quize Hazır olarak seçim yaparak değiştirebilirsiniz.

Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk