Ekstra Kredi Nedir?

Dersiniz eğitmenimizin katılımını engelleyen mecburi bir sebeple iptal edilir ya da eğitmen kaynaklı olarak ders bağlantısı gerçekleştirilemezse, telafi amacıyla hesabınıza ekstra ders kredisi tanımlanır. Ekstra kredilerinizi üyelik periyodunuz boyunca, üyeliğiniz kapsamında sahip olduğunuz ders kredilerine ek olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ancak ekstra kredilerinizle tek seferde bir adet ders planlayabilirsiniz. Bir diğer ifadeyle, ekstra kredilerinizi birer birer kullanmanız beklenmektedir.

Ekstra ders kredilerinizi mevcut ücretli üyeliğiniz sona erene kadar kullanmanız gerekmektedir. Abonelik süreniz sona erdiğinde hesabınız ücretsiz üyeliğe dönüşeceği için ekstra kredilerinizi kullanmanız ya da bu kredilerin sonraki üyelik periyoduna eklenmesi mümkün olmayacaktır.

Ekstra kredilerinizle ders planlarken ‘’Bu ders, ekstra ders hakkınızla planlanacaktır’’ mesajını görüntülersiniz.

extra_credit_TR.jpg

Özel Ders sayfasında dersiniz üzerinde görüntülediğiniz ‘’Ekstra kredi kullanılarak planlanmıştır’’ ifadesi dersinizin ekstra krediyle planlandığını gösterir.

scheduled_with_an_extra_credit_TR.jpg

Özel Ders sayfasında ders durumu ‘’Ek Ders Hakkı’’ ise bu ifade ders kredinizin hesabınıza iade edildiği anlamına gelir.

lesson_credited_TR.jpg

Dersiniz esnasında eğitmeni beklemenize rağmen bağlantı kurulamadıysa ve ders krediniz hesabınıza geri dönmediyse aşağıdaki bilgileri ileterek bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  • Zoom oturumunuzun ya da Skype çağrı geçmişinizin ekran görüntüsü
  • Dersin tarihi ve saati 
  • Eğitmenin ismi
Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk