Öğrencileri sınıfa nasıl kaydederim?

Öğrencilerin sınıfa nasıl kaydedileceği konusunda üç yöntem vardır:

  1. Sınıf URL'si aracılığıyla kayıt. Bir sınıf oluşturmak, o sınıf için özel bir URL oluşturur. Bu bağlantıyı kopyalayıp öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz. Öğrencileriniz, sınıf sayfanız aracılığıyla sınıfa kaydolabilir.
  2. Öğrencinin e-posta adresini girerek kayıt. Bir sınıf oluşturduktan sonra öğrenci eklemek için artı (+) işaretine tıklayın. URL'yi öğrencilerinizle e-posta yoluyla davet ederek paylaşabilirsiniz.
  3. EnglishCentral'dan tüm öğrencilerinizi bir kerede kaydetmesini isteyin. 100'den fazla öğrenciniz varsa veya EnglishCentral'ı büyük ölçekte kullanıyorsanız (okullar veya kuruluş), EnglishCentral'dan bir hesap oluşturma ve sınıf kaydı talep edebilirsiniz. Derslerin başlamasından en az iki hafta önce, okul veya kuruluş yöneticileri, öğrenci bilgilerini (ad, e-posta adresi, öğrenci kimlik numarası, şifre) ve sınıf bilgilerini (öğretmen adı, okul adı, sınıf adı - hangi öğrencinin hangi sınıfta olduğu) sağlamalıdır. Ekibimiz sizler için her şeyi ayarlayacak ve ayarları istendiği gibi değiştirecektir.
Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk