Video Hakkında Konuşun

MiMi, dünyanın ilk yapay zeka destekli, konuşmalı İngilizce öğrenme aracıdır. Öğrenciler MiMi’ye her şeyi söyleyebilir ve kelime dağarcığı, dil bilgisi, yerellik, akıcılık ve daha fazlası hakkında anında geri bildirim alabilirler.

İngilizce öğrenmeye yönelik mevcut sohbet robotları, öğrencileri sabit bir yanıt kümesiyle sınırlayan sabit diyaloglar kullanır. Bu nedenle bu “sohbet robotları” öğrencilerin İngilizce konuşmayı öğrenmelerine yardımcı olmada daha az etkilidir. MiMi ile bir insanla konuşuyormuş gibi özgürce konuşabilir ve anında geri bildirim alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

  • 7 seviyeyi (CEFR A1'den C2'ye) ve iş, seyahat, medya ve 50'den fazla konuyu kapsayan 30.000'den fazla video içeren bir kitaplık - her video, MiMi ile sohbet başlatmak için istem görevi gören tartışma soruları içerir.
  • Cevabınız metne dönüştürülür, otomatik olarak noktalanır ve otomatik olarak büyük harfle yazılır. Geri bildirim istemeden önce metni manuel olarak düzenleyebilirsiniz.
  • MiMi, akıcılık, telaffuzun yerelliği, kelime seviyesi ve dil bilgisi doğruluğu için otomatik ve anında geri bildirim sağlar.
  • Sohbet modunda kaydedilen her cevap için 15 XP alacaksınız.
Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Powered by Zendesk